Survivor yarışmasının devam ettiği bu günlerde sizler için klasik bir anket hazırladık. Acaba sizin adayınız hangi Survivor yarışmacısı?

Issız bir adaya düşsen ve Hindistan cevizi dışında sadece tek bir yemekten yeme şansın olsa bu ne olurdu?

Issız bir adaya düşsen ve Hindistan cevizi dışında sadece tek bir yemekten yeme şansın olsa bu ne olurdu?

Hangi manzaraya uyanmak isterdin?

Hangi manzaraya uyanmak isterdin?

Issız Adaya Düşmüş Olsanız Yanınıza Hangi Survivor Yarışmacısını Alırdınız?

 1. Sonucun: Yılmaz Morgül

  Sen Yılmaz Morgül ile ıssız bir adada yaşayabilirsin çünkü sen kendini koruyabilecek kadar güçlüsün. O zıplarken düşebilir, ama sen onu kaldırırsın; aforizma kasar sen yine yoluna bakarsın. İyi bir ekip olursunuz yani. Hem de bu ekipte tuz ruhu yok, takım ruhu var. Maaaşaaallaaah.

 2. Sonucun: Nihal

  Sen ne kadar bakımlı, ne kadar tarz biri olursan ol fondotensiz bile yaşayabileceğini kanıtlamış bir insansın. Bu konuda Nişantaşı yerine yanlışlıkla ıssız adaya düşen Nihal ile birlikte çok rahat yaşayabilirsin. Tabii yengeçlerin ne işi var burada ühühüh demediğin sürece.

 3. Sonucun: Yattara

  Sen eğlenmeyi seven birisin. Özellikle Karadeniz havaları falan hep sana göre. İçindeki kolbastı sevgisini en iyi paylaşacağın kişi ise Yattara. Uslu olursan belki Yattara sana ağzıyla Hindistan cevizi bile soyar. Hadi yine iyisin.

 4. Sonucun: Yunus Günçe

  Seni yolda görseler şöyle bir dururlar "Kimdi abi bu, gözüm bir yerden ısırıyor" derler ama ismini bilmezler. Ya seni çok severler, ya da hiç sevmezler. Senin için orta yol yoktur yani. Bu açıdan Yunus Günçe ile ıssız adalarda tanınma korkusu olmadan rahatça yaşayabilir, kafanızdaki böcekleri sayabilirsiniz. Kolaylıklar.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları