Siz belki evde oturup yemek yapan kadınlara alışkınsınız ama inanın her kadın bu kadar ‘normal’ değil. Aralarında 16’şar kiloluk göğüslere sahip olan veya 5 metrelik saçı olan kadınların da bulunduğu dünyanın en ilginç kadınları listemize hoş geldiniz!

10- Jyoti Amde

10- Jyoti Amde

Neredeyse bir Cola şişesi kadar boyu olan Jyoti Amge dünyanın en ufak kadınıdır. Akondroplazi hastalığına sahip olan Amge bir nevi cücedir ve boyu sadece 70cm’dir.

9- Erika Ervin

9- Erika Ervin

Modellik yapan Erika Ervin transseksüeldir. İnanılmaz boyuyla hafızalara kazınan model tam olarak 2 metre 3cm boyundadır. Amerikan Horror Story dizisinde de oyunculuk yapan Erika aynı zamanda bir çok dergiye de kapak olmuştur.

8- Cathie Jung

8- Cathie Jung

12 yıldır sürekli korse takan Cathie’nin amacı dünyanın en ince beline sahip olmak. Belini 38 cm’e kadar indirebilen Jung korseyi 24 saat boyunca takmaktadırr. Kendisi aynı zamanda bel inceliğiyle dünya rekorlar kitabına da girmiştir.

7- Asha Mandela

7- Asha Mandela

Rapunzel lakaplı Asha’nın saç boyu tam olarak 5 metre 80cm’dir. Dünya rekorunu elinde tutan Asha kanser teşhisi konulduktan sonra tam olarak 25 senede saçlarını bu boya getirebilmiştir. Kemoterapiye rağmen saçlarını kaybetmemiştir. Asha saçlarını elinde taşımaktadır.

6- Mikel Ruffinelli

6- Mikel Ruffinelli

Ardı ardına yaptığı doğumlarla git gide kilo alan Mikel Ruffinelli’nin kalçası her doğumla birlikte daha da genişlemiştir. Kalça genişliği 2 metre 43 cm olan Ruffinelli aynı zamanda 1 metrelik bel kalınlığına sahiptir. Kendisi ayrıca günde 5000 kalori alarak rekoru elinde tutmak istemektedir.

5- Aneta Florczyk

5- Aneta Florczyk

1982 Polonya doğumlu Aneta Florczyk, dünyanın en güçlü kadını ünvanına sahiptir. Aynı zamanda artistik patinaj da yapan Florczyk, yetişkin bir erkeği hiç zorlanmadan bir halter gibi kaldırabilmektedir.

4- Julia Gnuse

4- Julia Gnuse

35 yaşında Porfiri adı verilen bir deri hastalığına yakalanan Julia Gnuse, hastalığın izlerini kapatmak için dövme yaptırmaya karar vermiştir. Vücudunun %95’ini dövmeyle kaplatan Gnuse, bu oranla dünya rekorunun da sahibidir.

3- Mandy Sellars

3- Mandy Sellars

Bacaklarının aşırı büyümesine sebep olan genetik bir hastalıkla doğan Mandy Sellars, PIK3CA adı verilen genin yanlış gelişimiyle ortaya çıkan bu hastalıkla yıllarca savaşmıştır. Uzun yıllar bacağının kesilmesine dirense de, en sonunda bacağını kestiren Sellars yine de bu hastalıktan kurtulamamıştır.

2- Maria Crister

2- Maria Crister

Vücuduna yaptırdığı dövme ve implantlarla bambaşka birine dönüşen Maria Crister, Dragon Leydi olarak anılmaktadır. Aynı zamanda bir avukat olan Crister, yıllarca taciz ve aile içi şiddetle savaşmak zorunda kalmıştır.

1- Beshine

1- Beshine

Mayra Hills olarak da bilinen Alman model dünyanın en büyük göğüslerine sahiptir. 16’şar kilo göğüslere sahip olan Beshine’nin sütyen bedeni ise 32Z’dir. Yoğun ilgiden memnun olan mankenin en büyük problemlerinden biri göğüslerine uygun kıyafet bulamamak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları